PVSK-Kronosz Kiadó - HOYA Pannon Egyetem

2018.03.07 20:50NBI B

2018.03.07. 18:00 | Összefoglaló a B-csoportos mérkőzésről.

PVSK-Kronosz Kiadó - HOYA Pannon Egyetem Veszprém 94-82 (22-17, 23-34, 26-13, 23-18)
Férfi kosárlabda NB I. B. alapszakasz, 17. forduló. Pécs, Lauber Dezső Sportcsarnok, 100 néző

Az előzményekről írtuk: Nagy rangadó jön

A PVSK NB I. B-s csapata: Kővágó-Laska 9, Demeter 14, Popgyákunik 9/3, Krnjajski 14, Antóni 17/9. Csere: Bíró 14, Dragasevic 8, Benke 2, Riskó 7, Mándity,  Vezetőedző: Juhász Olivér.

1. negyed [ 22-17 (22-17)

2. negyed [ 45-51 (23-34)

3. negyed [ 71-64 (26-13)

4. negyed [ 94-82 (23-18)

A mérkőzés érdekessége: úgy tudtunk 94 pontot dobni a Piros csoport tabellájának 2. helyén álló Veszprémnek, hogy összesen (csak!) 4 triplát dobtunk negyven perc alatt, négyből hármat pedig Antóni Csanád.

Juhász Olivér: - Gratulálok a srácoknak! Nagyon büszkék lehetnek magukra, nagy skalpot gyűjtöttek be ma! Három negyedet megnyertünk és végre vezetéssel kezdtük a meccset. Végig koncentráltan és keményen védekeztünk. Ez lett a kulcsa a sikernek.